Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Nu stiu unde este cartea mea de muncă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Nu stiu unde este cartea mea de muncă

Ma numesc Surpaceanu Eutibia si nu stiu unde este cartea mea de munca. Am lucrat la Confex Bucuresti din 20 martie 1978 pana pe 02 iunie 1982 cand am plecat in Canada. Cartea de munca a ramas la Confex care nu mai exista. Nu pot afla cine a fost lichidatorul Confex care ar putea avea cartile de munca. Ma puteti ajuta?
Lichidatori
[ link extern ]