Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA tva
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

tva

de la ce data trebuie sa obtin cod valid de tva daca controlul s-a facut in ianuarie 2010
:offtopic:
va rog sa nu mai deschideti mai multe topicuri cu acelasi subiect
Puteti folosi butonul " raspunde " si in acest fel adaugati un nou mesaj
incepand cu data de intai a lunii urmatoare comunicarii deciziei de inregistrare in scopuri tva din oficiu.
si de trebuie sa refaca evidenta pe tot anul 2009
inspectorii vor preciza regularizarea imp venit in RIF (rap de insp fiscala) care va fi la nivelul bazei de impozaitare tva.
nu au specificat nimic despre impozit