Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Decizie carte de imobil.
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Decizie carte de imobil.

Dacă o persoană NU a fost desemnată explicit prin decizie a adunării generale de la o asociație de proprietari, dar se ocupă de cartea de imobil i se poate imputa un comportament neadecvat referitor la datele din cartea de imobil?
Vă mulțumesc.
Am facut adresa catre Presedinte, totul este cu confirmare de primire. Am fost azi la sectia de Politie, si mi-au zis ca ei nu se mai ocupa de Cartea de Imobil. Aparent e la Primarie. Si politia de Proximitate tot la Politia locala este. Deci ar trebui sa sun pe politistul de Proximitate din zona mea, sa vedem ce spune.
Am facut cerere pt a fi luat in evidenta la Cartea de Imobil. Administratorul care a spus ca el este desemnat, a refuzat sa se uite pe C.I. ca sa confirme datele din cerere cu datele din C.I.