Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună, am fost intr-un local all you can eat și ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună, am fost intr-un local all you can eat și copilul a fost ...

Bună, am fost intr-un local all you ca-n eat și copilul a fost bolnăvior nu a mâncat din farfurie și pentru lucrul acesta a taxat cu un meniu de adult în plus, pentru risipa , pe junior la taxat la jumate ca era Jr . Ce pot face ?
RUSUALIN87, utilizator
Eu tot nu inteleg. Ati fost 2 adulti si un copil, da? Cat ati platit? Pret de 3 adulti sau de cat?
2 adulti și 1 copil, ne-a taxat pt 3 adulti și 1 copil din cauza risipei.

Liliana Gradinaru a scris:

Eu tot nu inteleg. Ati fost 2 adulti si un copil, da? Cat ati platit? Pret de 3 adulti sau de cat?

Exprimați va nemulțumirea cu un rewiew negativ pe net, sesizați ANPC în scris ,deși e greu de crezut ca se rezolva ceva ținând cont de circumstanțele spetei..Deoarece acest gen de afacere poate fi falimentar (ținând cont de apetenta romanului pt a face piramide in farfurie)cei care se încumetă la a organiza astfel de mese au îo serie de reguli. Dvs puteți acuza o eventuala neinformare în rest...
nu ati putut manca ce mai avea copilul in farfurie ?
Am inteles. Cautati termenii si conditiile ofertei. Daca incepi toate farfuriile si nu mananci, inteleg de ce ar putea exista o problema. Totusi, regret, dar nu va putem ajuta prea mult, intelegem greu situatia si nici nu avem toate informatiile ofertei.