avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 750 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună ziua Unchiul meu a semnat că este securist ca ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună ziua Unchiul meu a semnat că este securist ca să scape ...

Bună ziua
Unchiul meu a semnat că este securist ca să scape de o altă problemă pe vremea aceea era băiat, acum intrebarea este,poate candida pentru consilier local? mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:45, 22 Aprilie 2024
da, poate candida ca si consilier local.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Consilier la primarie alinauim alinauim Buna ziua, As vrea sa-mi raspundeti si mie la o intrebare la care eu nu-i gasesc un raspuns.....As vrea sa candidez la primarie cu lista de consilieri, daca ... (vezi toată discuția)
Daca un candidat la functia de primar nu castiga poate deveni consilier local? nicusorilinca nicusorilinca buna ziua...intrebarea mea e simpla : daca un candidat la functia de primar, nu este declarat castigator, dar a intrunit un numar suficient de voturi pentru a ... (vezi toată discuția)
Viceprimar / consilier local FRANCISC59 FRANCISC59 Rog explicatie la urmatoarea problema> Sunt pe locul 4 in lista de consilieri locali a unui partid . In urma voturilor obtinute primii trei consilieri ... (vezi toată discuția)