Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună ziua Unchiul meu a semnat că este securist ca ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună ziua Unchiul meu a semnat că este securist ca să scape ...

Bună ziua
Unchiul meu a semnat că este securist ca să scape de o altă problemă pe vremea aceea era băiat, acum intrebarea este,poate candida pentru consilier local? mulțumesc
da, poate candida ca si consilier local.