Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Formular 230 Buna ziua, Cum pot trans.ite ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Formular 230 Buna ziua, Cum pot trans.ite declaratiile pe e-guvernare? Am ...

Buna ziua,
Cum pot trans.ite declaratiile pe e-guvernare? Am incarcat declaratiile in fisier inteligent dar nu reusesc sa uploadez fisierul, desi am semnatura electronica.
Va rog, care ar fi pasii?
Pe site ul e-guvernare am solicitat ajutor de mai bine de o luna si nu am primit nici un raspuns.
Multumesc anticipat!
mot-dia, utilizator
pentru cine trimiteti D230 ?
Pentru un ONG