Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... In cazul persoanelor care sunt administratori, cenzori ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

In cazul persoanelor care sunt administratori, cenzori sau personal ...

In cazul persoanelor care sunt administratori, cenzori sau personal administrativ al Asociațiilor de locatari și obțin venituri de la acestea, sunt datorate taxe sau impozite, se impune declarația unica, aferent veniturilor din 2023?
Se impunea declaratia unica 112 aferenta veniturilor lunare din 2024.
Adica a trecut luna (nu anul) si depunea declaratia .