avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 483 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Salut! Stie cineva unde pot depune o cerere pentru ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Salut! Stie cineva unde pot depune o cerere pentru stergerea ...

Salut! Stie cineva unde pot depune o cerere pentru stergerea din biroul de credit? Am fost astazi la banca si mi-au zis ca ei nu se ocupa cu asta...
Cel mai recent răspuns: Alexandrarares , utilizator 15:12, 17 Mai 2024
Buna ziua!
Tocmai,ca ei se ocupa cu asta.Banca v-a introdus in biroul de credite si daca nu mai sunteti datori la ei,trebuie sa va stearga.Daca nu,stergerea se face automat dupa patru ani.
Gasiti aici detalii
www.avocatnet.ro/articol_489...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Card de credit-sfat anamaria1888 anamaria1888 Am avut un card de credit si am solicitat inchiderea acestuia in luna martie. 2012. Acum o luna am vrut sa-mi fac un credit pentru casa si se pare ca ... (vezi toată discuția)
Birou rau platnic hsks hsks Buna ziua, as dori sa stiu daca se poate sterge din biroul de rau platnic daca suma a fost achitata si au trecut 3 ani de atunci (vezi toată discuția)
Plata datoriei Alynamycina Alynamycina Buna Ziua, As dori sa stiu cum imi pot sterge datele personale din evidenta unei firme de recuperare credite...daca esxista o cerere tip...nu stiu...am avuto ... (vezi toată discuția)