Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Salut! Stie cineva unde pot depune o cerere pentru ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Salut! Stie cineva unde pot depune o cerere pentru stergerea ...

Salut! Stie cineva unde pot depune o cerere pentru stergerea din biroul de credit? Am fost astazi la banca si mi-au zis ca ei nu se ocupa cu asta...
Buna ziua!
Tocmai,ca ei se ocupa cu asta.Banca v-a introdus in biroul de credite si daca nu mai sunteti datori la ei,trebuie sa va stearga.Daca nu,stergerea se face automat dupa patru ani.
Gasiti aici detalii
www.avocatnet.ro/articol_489...