Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna! As dori sa cumpar cateva arii de teren ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna! As dori sa cumpar cateva arii de teren intravilan Industrial, ...

Buna! As dori sa cumpar cateva arii de teren intravilan Industrial, se afla langa case doar ca in cf apara intravilan industrial! Exista posibilitatea sa imi construiesc o casa pe el sau posibilitatea sa l modic in intravilan din intravilan industrial?
trebuie sa faceti PUZ iar CL sa-l aprobe. dureaza si e incert
adriandimitriu, utilizator