avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 214 soluții astăzi
Forum Activitate Delador

Activitate Delador

Buna ziua.Ma numesc Deak Laszlo Ferenc si am o intrebare.In data de 09.12.2011 ma deplasam intrun taxi pe un drum prioritar.La o intersectie de pe un drum lateral a iesit un autoutilitar si a intrat in noi din partea drapta.eu stateam in fata langa taximetrist si am dat cu capul in parbrizul din fata si mia intrat cioburi de sticla in frunte si in plaga drapta.Medicul legist mia dat 7 zile ingrijiri medicale.Chiar dupa accident nea recoltat proba de sange dar inca nu avem nici un rezultat.In data de 13.01.2012 miau dat de la politie un munar de inregistrare si miau zis ca nu a ajuns rezultatul de la sange si poate sa dureze si un am pana aflam ceva.Eu si acum am ciob de sticla in plaga.Nu mai stiu unde sa ma duc sa aflu ceva. De la politie miau zis ca nu pot sa dau in judecata soferul autoutilitarului pana nu aflam rezultatul de la proba de sange.Va rog frumos sami ziceti unde sa ma duc sa aflu ceva si sa ne intelegem ca sa nu dau in judecata pe soferul autoutilitarului.
ce acte am nevoie pentru a primii cetatenia maghiara pentru mine si familia mea. Am cautat pe net dar nu am gasit nimic.Sant insurat si am 2 fete minore.