Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... numire contract pentru zugraveli si reparatii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

numire contract pentru zugraveli si reparatii

pentru zugraveli si reparatii prin achizitie publica ce contract inchei ;de servicii sau de lucrarii??
servicii si deviz de lucrare ...
asa cum am mai spus o data , contract de prestari servicii avand ca obiect lucrari de reparatii si zugraveli. Contractul de executie de lucrari este tot un contract de prestari servicii chiar daca are alta denumire. Reparatiile si zugravelile sunt servicii prestate.