Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... CUM PRIMESC RASP LA RECLAMATIE?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

CUM PRIMESC RASP LA RECLAMATIE?

Daca am facut in scris o reclamatie la polilite asupra modului in care si-au desfasurat activitatea cu privire la un incident, in cat timp trebuie sa primesc un raspuns? Si cum anume o sa-l primesc: in scris, inmanat personal? sau trimis prin posta?
-30 zile lucratoare
-prin posta
ms frum