avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 539 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... CUM PRIMESC RASP LA RECLAMATIE?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

CUM PRIMESC RASP LA RECLAMATIE?

Daca am facut in scris o reclamatie la polilite asupra modului in care si-au desfasurat activitatea cu privire la un incident, in cat timp trebuie sa primesc un raspuns? Si cum anume o sa-l primesc: in scris, inmanat personal? sau trimis prin posta?
Cel mai recent răspuns: mihaela_mimi_ro , utilizator 22:45, 16 Septembrie 2010
-30 zile lucratoare
-prin posta
ms frum

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta de vechime adystef08 adystef08 Ma numesc [EDITAT] Stefan, am lucrat la [EDITAT] Brasov ca si lucrator comercial. Am solicitat sa mi se elibereze si mie doua adeverinte, si anume : una din ... (vezi toată discuția)
Adeverinta de venit este confidentiala? george 21 george 21 Anul trecut am avut un contract de mandat cu o firma. Anul acesta le-am dat tel si le-am cerut adeverinta de venit pentru anul 2011, mi-au spus ca au trimis ... (vezi toată discuția)
Nu am semnat contractul de munca ContSters315461 ContSters315461 Buna ziua oameni buni. De o saptamana m-am angajat la o companie. Am dus toate actele necesare angajarii, dar nu am semnat nimic, adica nu am semnat niciun ... (vezi toată discuția)