avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 631 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Anexa Hotararii Guvernului nr. 400 din 19 Aprilie 2001
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Anexa Hotararii Guvernului nr. 400 din 19 Aprilie 2001

are cineva anexa la Hotararea guvernului nr. 400 din 19 Aprilie 2001?
costachemrl@yahoo.com
Cel mai recent răspuns: Gabriela Pintea , Consilier juridic 22:45, 8 Octombrie 2010
este vorba de criteriile şi normele de diagnostic clinic, diagnostic funcţional şi de evaluare a capacităţii de muncă, pentru pensionare pe caz de boala???
@psorinp

Da, prin HG nr. 400/2001 au fost aprobate criteriile si normele de diagnostic clinic, diagnostic functional si de evaluare a capacitatii de munca pe baza carora se face incadrarea in gradele I, II si III de invaliditate. Daca aveti anexa, trimiteti-o utilizatorului pe adresa de e-mail, eu nu o am.

Ultima modificare: Vineri, 8 Octombrie 2010
Gabriela Pintea, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Anexa la hotararea 400/2001? valul valul Nu stiu daca am deschis bine acest subiect. Am tot cautat pe net anexa la hotararea nr.400/2001 si nu am gasit-o nicaieri.M-ati putea ajuta, va rog? Trebuie ... (vezi toată discuția)
Anexa ordonanta de guvern 400/2001 camigheorghiu camigheorghiu Ma poate ajuta cineva cu aceasta anexa a og 400/2001? Va multumesc frumos! (vezi toată discuția)
Anexa hg 400/2001 Cristina U Cristina U buna ziua, va rog frumos sa ma ajutati cu anexa LA hg 400/2001 ,deoarece nu o pot gasi nicaieri . Multumesc frumos (vezi toată discuția)