Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajat cu 2 ore
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajat cu 2 ore

Daca esti angajat cu 2 ore poti merge in delegatii, poti primi diurna, potideconta cheltuieli, inclusiv benzina?
Sunt restrictii legate de activitatea in cadrul companiei pentru un angajat cu contract de 2 ore?
nicio restrictie, va bucurati de drepturile salariatului cu norma intreaga.B-)