Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate De ce a plecat Legally ?
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

De ce a plecat Legally ?

Stie cineva de ce a plecat Legally ?
Am ramas surprins, sa speram ca nu e ceva neplacut, dar daca e de bine, Doamne ajuta, ii dorim numai bine.
Multumesc daca poate cineva sa imi spuna ceva.

Mult noroc si sanatate , Ana Cristina Margu !

Ai fost o colega de forum extraordinara si un ajutor nepretuit pentru toti cei care au avut nevoie de sfaturile tale competente .
Mai adineauri observai ca @legally nu a plecat de tot de pe acest forum . Daca vreti sa va convingeti , intrati pe cristinamargu.avocatnet.ro /
Exista o vorba care spune ca ,, orice intrebare naste alta intrebare" .
De ce s-a intors legally? :hm:
Rapunsul meu: De ce nu s-ar fi intors?
A constatat ca i-a fost iertata ,,fuga".,intr-un final.Iar acum apele s-au linistit.
@romania inedit, ai observat bine ca domnii administratori mi-au permis sa-mi pastrez site-ul de promovare.Chiar doresc sa le multumesc pentru acest lucru.
Acum deja stiti si dvs. ca m-am intors cu un nou cont.Multi dintre prietenii mei au afirmat faptul ca ma recunoscusera dupa modul de exprimare, doar ca nu erau convinsi( iar aici exista dovada faptului ca reusim sa ne cunoastem binisor unii cu ceilalti).
Mi-a placut gluma cu ,,martorii" lui legally.
Promit ca daca am sa mai plec n-am sa va mai las ,,in ceata".Insa acum nu imi doresc sa mai plec.:bow:
ContSters181996, utilizator
Foarte multi dintre noi si-au sters contul din motive subiective sau obiective. Problema nu se pune la modul "de ce ai plecat" sau "de ce ai revenit", ci de ce nu ai raportat ca pleci cel putin prietenilor cu care ai socializat mai mult. Pai tocmai de aceea... Erai atat de suparat pe tine sau pe altii, incat mania ti-a innegurat mintile.

Gasesc ca a fi catalogati intr-un fel anume (pe studiu de profil) pentru ca am plecat dar am revenit, nu trebuie sa fie o "nota proasta". Sau cel putin faptul ca am revenit, ar trebui sa fie considerata o compensare in bine a plecarii noastre, o dovada in plus (daca mai e necesar) ca acest forum este interesant, util, placut si nu in ultimul rand...creeaza dependenta!

:luck:
ContSters167247, utilizator
Sunt in viata momente in care nu dorim sa vorbim despre problemele noastre nici macar persoanelor apropiate noua... si banuiesc ca asa s-a intamplat si in cazul tau.
Ce a fost a fost...
Important este ca acum ca esti din nou aici pe forum cu noi.
Eu ma bucur ca te-ai intors asa ca nu-ti pot ura decat "bine ai venit @ emma"!:kissing::vishenka:
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
Eu ma bucur ca pana la urma Legally s-a intors la " locul faptei" , pentru ca facut multe pe forumul avocatnet . :)