Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contractul colectiv de munca la nivel national ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contractul colectiv de munca la nivel national 2011-2014, Monitorul Oficial

Poate sa-mi spuna cineva daca s-a publicat Contractul colectiv de munca la nivel national 2011-2014 ? Ma intereseaza daca s-a publicat in Monitorul Oficial si in ce numar.
Multumesc frumos.
Stie cineva daca a aparut intre timp CCM in MO? Si daca da, in ce numar.
MaryP a scris:

Stie cineva daca a aparut intre timp CCM in MO? Si daca da, in ce numar.

Nu a fost inca inregistrat la Ministerul Muncii noul CCMN si , prin urmare, nici nu are cum sa fie publicat in Monitorul Oficial.
Azi am sunat la Ministerul Muncii; contractul nu a fost inregistrat inca; publicarea se face ulterior in M. Of.
Publicarea CCMN in Monitorul Oficial se face in termen de 30 de zile de la data inregsitrarii.