Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale un raspuns pentru o firma in dizolvare
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

un raspuns pentru o firma in dizolvare

am o firma din 2006 ,dar anul 2010 nu am avut o activitate clara si am fost pe pierdere si acum am ceva datorii,din aceasta cauza nu am depus nici o declaratie sau bilant de 1 an de zile pentru ca nu puteam sa achit datoria la contabil.In decembrie anul trecut am primi de la Registrul Comertului o hotarare judecatoreasca prin care mi se comunica ca firma se dizolva .Ce ar trebuii sa fac sa inchid firma si tot odata sa am costuri putine neavand lichiditati. va multumesc astept un raspuns:(
#-o imi poate recomnda cineva un contabil din brasov,eventual un nr de telefon ce ma poate ajuta cu toate declaratiile si sa poata sa mi accepte plata in rate pentru serviciile prestate:(
imi puteti da o informatie in legatura cu mesajul de mai sus