Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Este incompatibila functia de consiler local cu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Este incompatibila functia de consiler local cu functia de director de scoala ?

Conform Legii 161 / 2003 nu am reusit sa gasesc clar daca este incompatibila functia de consiler local cu functia de director de scoala . Mentionez ca nu am pentru moment legea actualizata .
Astept pareri .
Aproape sigur ca NU !!!! Proportie de 99% ! Voi reveni, dupa documentatrea pe care o voi face in locul dumneavoastra ! Va multumesc ! Trifan
ContSters178043, utilizator
trifan gheorghe a scris:

Aproape sigur ca NU !!!!

Adica 50% da si 50% nu?