Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare limita de varsta femei
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare limita de varsta femei

sunt nascuta pe data de 30.08.1953, si am o vechime in munca de 37 ani conditii normale . va rog sa-mi aduceti lamuriri cu privire la varsta limita de pensionare si conditiile ce se impun precum si pentru pensionarea la cerere anticipat.
va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~