avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 306 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare limita de varsta femei
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare limita de varsta femei

sunt nascuta pe data de 30.08.1953, si am o vechime in munca de 37 ani conditii normale . va rog sa-mi aduceti lamuriri cu privire la varsta limita de pensionare si conditiile ce se impun precum si pentru pensionarea la cerere anticipat.
va multumesc!
Cel mai recent răspuns: lorymiha , utilizator 11:38, 14 Ianuarie 2011
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Varsta de pensionare mamy_taty67@yahoo.com mamy_taty67@yahoo.com Am un angajat barbat nascut la data de 02.09.1952 , are vechime totala in munca -37 de ani .Din care 14 ani si 5 luni in conditii deosebite (grupa a-II-a) in ... (vezi toată discuția)
Pensionare ContSters341686 ContSters341686 Buna ziua; Sunt nascuta in luna februarie 1959 si am o vechime in campul muncii de 35 de ani si 8 luni vechime neintrerupta in conditii normale de munca si 1 ... (vezi toată discuția)
Pensionare anticipata wasilewasile wasilewasile Sunt nascuta in febr. 1959 si am 36 de ani vechime in campul muncii (conditii normale de lucru) + un an de somaj si as vrea sa stiu si eu in ce conditii pot ... (vezi toată discuția)