Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... INFORMATIE UTILA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

INFORMATIE UTILA

CE CONDITII TREBUIE SA INDEPLINESC SI CARE SUNT PASII DE URMAT PENTRU A OBTINE O AUTORIZATIE PE PERSOANA FIZICA AUTORIZATA TRANSPORT PERSOANE SI COLETE (6 PERSOANE) PE RUTA ROMANIA-ITALIA SI RETUR.VA MULTUMESC!
Atribuirea licenţei de execuţie pentru traseu pentru traseele în cazul transportului rutier de persoane prin servicii regulate în trafic internaţional
[ link extern ] /