avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 587 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Sarbatori fericite ! Muzica si imagini in locul ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Sarbatori fericite ! Muzica si imagini in locul cuvintelor. Pentru ca daca...

... in locul urarilor de sarbatori am folosi muzica si imaginile, atunci probabil ca pentru zilele urmatoare am vrea sa ne schimbam sigla in semn de respect petnru sarbatori si am mai vrea sa va uram asa:
[ link extern ]

sau asa:
[ link extern ]

sau asa:
[ link extern ]

dupa preferinte :">

Si v-am mai dori sa aveti parte de multe :love: si :yeah: si sa stiti sa :tease: cand e cazul.

O primavara frumoasa. :bow:

PS
Va place sigla de sarbatori? :giggle:
Ultima modificare: Vineri, 25 Aprilie 2008
Admin, administrator
Cel mai recent răspuns: ContSters42967 , utilizator 22:36, 26 Aprilie 2008
OK.=D>
Sfintele sarbatori de Paste sa va aduca liniste in suflet, multa bucurie, sanatate, fericire si puterea de a darui si ajuta semenii.
Hristos a Inviat!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Urari de sfintele sarbatori pascale ABANA ABANA Urez tuturor forumistilor care sarbatoresc astazi Sfintele Sarbatori de Pasti,\"Sarbatori fericite!\" si \" Cristos a inviat !\" Cu drag, ABANA (vezi toată discuția)
Sarbatori fericite. ContSters42967 ContSters42967 Sfintele sarbatori de Paste sa va aduca liniste in suflet, multa bucurie, sanatate, fericire si puterea de a darui si ajuta semenii. Hristos a Inviat! (vezi toată discuția)
Sarbatori fericite! Adriantot Adriantot Va doresc sa aveti un Paste fericit! Sanatate si bucurii alaturi de cei dragi. Numai ganduri bune! Adrian T - Iasi :vishenka: (vezi toată discuția)