Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Sarbatori fericite ! Muzica si imagini in locul ...
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Sarbatori fericite ! Muzica si imagini in locul cuvintelor. Pentru ca daca...

... in locul urarilor de sarbatori am folosi muzica si imaginile, atunci probabil ca pentru zilele urmatoare am vrea sa ne schimbam sigla in semn de respect petnru sarbatori si am mai vrea sa va uram asa:
[ link extern ]

sau asa:
[ link extern ]

sau asa:
[ link extern ]

dupa preferinte :">

Si v-am mai dori sa aveti parte de multe :love: si :yeah: si sa stiti sa :tease: cand e cazul.

O primavara frumoasa. :bow:

PS
Va place sigla de sarbatori? :giggle:
Admin, administrator
OK.=D>
Sfintele sarbatori de Paste sa va aduca liniste in suflet, multa bucurie, sanatate, fericire si puterea de a darui si ajuta semenii.
Hristos a Inviat!