Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Ce obligatii mai are angajatorul fata de ITM in 2011
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Ce obligatii mai are angajatorul fata de ITM in 2011

De la 01.01.2011 nu se mai primesc documente la ITMB. Oare chiar nu mai avem nici-o obligatie ?
Statele in format electronic ?????????????????????? Ce-i aia?
acasa@moucha.org a scris:

[ link extern ]

1. Cred ca cei care posteaza in acest site ar trebui sa informeze mai bine pe cititorii site-ului .. patch-ul de actualizare a aplicatiei ReviSal se afiseaza pe site-ul Inspectiei Muncii si nu pe cel al ITM-ului.

2. De art.15 din Legea nr.76/2002 nu face nicio referire ....

3. Nu cred ca angajatii ITM spun ca angajarile se fac inca pe vechiul COR existent in Revisal, atata timp cat art.15 din Legea nr.76/2002 este in vigoare.

Adica din 07/09/2010- Foarte PROASPAT !!!