avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 495 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Ce obligatii mai are angajatorul fata de ITM in 2011
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Ce obligatii mai are angajatorul fata de ITM in 2011

De la 01.01.2011 nu se mai primesc documente la ITMB. Oare chiar nu mai avem nici-o obligatie ?
Cel mai recent răspuns: dan_6393 , utilizator 07:02, 3 Martie 2011
Statele in format electronic ?????????????????????? Ce-i aia?
acasa@moucha.org a scris:

[ link extern ]


1. Cred ca cei care posteaza in acest site ar trebui sa informeze mai bine pe cititorii site-ului .. patch-ul de actualizare a aplicatiei ReviSal se afiseaza pe site-ul Inspectiei Muncii si nu pe cel al ITM-ului.

2. De art.15 din Legea nr.76/2002 nu face nicio referire ....

3. Nu cred ca angajatii ITM spun ca angajarile se fac inca pe vechiul COR existent in Revisal, atata timp cat art.15 din Legea nr.76/2002 este in vigoare.

Adica din 07/09/2010- Foarte PROASPAT !!!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Programul revisal nou de la 01.08.2011 ? 22.08.2009 22.08.2009 Va rog asi dori sa stiu unde gasesc actualizarea programului REVISAL de la data de 01.08.2011 , am cautat pe ITM , versiunea 5.0. dar nu ... (vezi toată discuția)
Probleme revisal dumi32 dumi32 Buna ziua am urmatoarea problema in ce priveste preluarea datelor din Revisalul vechi, anume imi apare urmatorul text : Baza de date incarcata nu ... (vezi toată discuția)
Procedura angajare salariati_pt. angajatori claudia_d claudia_d Buna ziua, Am rugamintea sa-mi detalieze cineva avizat procedura de angajare a salariatilor dupa NOUL Cod al Muncii, pasii de urmat de catre un ... (vezi toată discuția)