Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... recuperare taxa auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

recuperare taxa auto

care ar fii suma pt ami angaja un avocat pt a nu mai plati taxa auto si cit ar dura

acestea sunt intrebari confidentiale intre client si avocat. onorariul se stabileste in functie de complexitatea cazului si de timp. dureaza in jur de 1 an, iar pentru alte detalii ma puteti contacta personal.