Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Adaugarea unui nou cod CAEN la firma de consultanta
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Adaugarea unui nou cod CAEN la firma de consultanta

V-as ruga sa-mi spuneti care sunt costurile privind adaugarea unui cod Caen pentru o firma de consultanta.
Daca este SRL si doriti sa si autorizati acel cod, actele fiind redactate la serviciul asistenta din cadrul oficiului registrului comertului ajungeti la o cheltuiala de 500-600 ron. Costurile sunt asa mari deoarece pe langa actul aditional modificator sau decizia/hotararea asociatului/asociatilor mai este nevoie si de un act constitutiv actualizat care aduce la zi aceste modificari.