Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general cine semneaza bilant ong la intocmit
Discuție deschisă în Contabilitate în general

cine semneaza bilant ong la intocmit

buna ziua,
sint contabil cu vechime la o societate comerciala, am liceu economic pomotia 1975 si tin evidenta contabila si la sidicatul societati un presedinte si eu contabil 2 ore pot semna bilant la intocmit ?
va multumesc mult .
Puteti semna bilantul daca sunteti incadrat in societate pe pozitia de contabil sef sau director economic.