avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 523 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general cine semneaza bilant ong la intocmit
Discuție deschisă în Contabilitate în general

cine semneaza bilant ong la intocmit

buna ziua,
sint contabil cu vechime la o societate comerciala, am liceu economic pomotia 1975 si tin evidenta contabila si la sidicatul societati un presedinte si eu contabil 2 ore pot semna bilant la intocmit ?
va multumesc mult .
Cel mai recent răspuns: ContSters110607 , utilizator 13:28, 19 Aprilie 2011
Puteti semna bilantul daca sunteti incadrat in societate pe pozitia de contabil sef sau director economic.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contabilitate firma cu ca < 35 000euro bogdanch bogdanch Din cate am inteles exista o noua lege care permite oricarei persoane cu studii economice sa tina contabilitatea unei societati comerciale al carei cifra de ... (vezi toată discuția)
Semnarea declaratiilor fiscale electronic FILNICO26 FILNICO26 Buna ziua, Sunt Economist, dar inca nu sunt membru CECAR si as dori sa intreb daca pot semna declaratiile fiscale electronic pentru diverse firme care au ... (vezi toată discuția)
Semnatura bilant si sit financiare 2011 vasilica53 vasilica53 Buna ziua.Am studii superioare economice cu licenta,am contract de voluntariat cu trei prieteni la care le fac numai evidenta sintetica si balanta cate 3-4 ore ... (vezi toată discuția)