Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general formuar decizie concediu maternal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

formuar decizie concediu maternal

Buna!Va rog sa ma ajutati cu un formular de decizie de scoatere din evindenta pentru concediul crestere copil anul 2011.Va multumesc1
Va referiti la decizia de suspendare a contractului individual de munca pe perioada concediului de crestere a copilului?