avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 431 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general formuar decizie concediu maternal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

formuar decizie concediu maternal

Buna!Va rog sa ma ajutati cu un formular de decizie de scoatere din evindenta pentru concediul crestere copil anul 2011.Va multumesc1
Cel mai recent răspuns: Popa Adrian , Contabil 19:46, 2 Mai 2011
Va referiti la decizia de suspendare a contractului individual de munca pe perioada concediului de crestere a copilului?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lndemnizatie pentru cresterea copilului daniela83elena daniela83elena In luna iulie urmeaza sa intru in concediu pt cresterea copilului. As dori sa stiu daca la calculul indemnizatiei se iau in considerare si drepturile ... (vezi toată discuția)
Decizie suspendare cim concediu medical cod 08 AndreeaCostea87 AndreeaCostea87 Buna ziua, As vrea si eu sa stiu cu ce data se face decizia de suspendare CIM daca am intrat in concediu medical (de maternitate) incepand cu data de ... (vezi toată discuția)
Decizie pentru suspendarea cim - ccc suciugeorgeta suciugeorgeta Va rog sa am ajutati deoarece nu sunt sigura ca procedez bine. Am o salariata care a nascut pe03.03.2011,are postnatal pana in 14.04.2011 urmand sa ii fac ... (vezi toată discuția)