Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Recuperare taxa auto platita in 2010!
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Recuperare taxa auto platita in 2010!

Buna seara,

Se poate recupera o taxa de prima inmatriculare platita 2010? In ultimul timp am citit ca multe persoane vor sa recupereze aceasta taxa ,e posibil ca si in cazul meu sa pot recupera acei bani?!Am cumparat masina direct din Germania luna Aprilie 2010 . Multumesc anticipat pentru raspuns!
Se poate.
Va recomand sa va angajati avocat.
da