Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Examen magistratura 2011 si examen pentru grefieri
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Examen magistratura 2011 si examen pentru grefieri

Buna ziua! Ma intereseaza daca anul acesta se mai sustin examenele la Magistratura si la Scoala Nationala de Grefieri. Ma refer la lunile august - septembrie 2011 si care este bibliografia pentru ca pe site nu este anuntat nimic. Va multumesc!
Recent , pe site-ul INM era postata info privind examenul programat pentru luna noiembrie 2011 (pentru magistratura). Este posibil sa se modifice programa, intrucat unii membrii din CSM vor sa propuna luarea in considerare a Noului Cod Civil ce va intra in vigoare in 01.10.2011 (stire de pe site-ul juridice.ro de azi) . Asa incat trebuie sa consultati cat mai des web-site-urile.
MIHAELA MOCENCO-KAMBERIAN, Avocat