Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Decizie Autoritatea Nationala de Supraveghere a ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Decizie Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal

Buna ziua,
As dori sa stiu unde pot gasi o decizie prin care reprezentantul legal respectiv administratorul care sa ma imputerniceasca in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal.
Incepeti cu Legea 677/2001