Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cod cor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cod cor

Ma puteti ajuta cu un cod cor ptr coordonator proiect productie???/

Multumesc!
241919 - Manager proiect
Buna ziua! Am si eu nevoie sa ma ajute cineva cu un cor ptr coordonator evenimente sau organizator evenimente pe partea de turism...nu reusesc sa gasesc nicaieri. Multumesc
131514 - Director de departament organizare evenimente
multumesc