Forum Discuţii diverse Versuri şi Epigrame Modificare denumire forum Epigrame
Discuție deschisă în Versuri şi Epigrame

Modificare denumire forum Epigrame

Buna seara,

Pentru a preintampina discutiile legate de calitatea creatiilor scrise in forumul Epigrame, dar si pentru ca e clar ca exista apetenta pentru scrierea de versuri in Forumul Avocatnet.ro, forumul "Epigrame" va purta, incepand de astazi, numele de "Versuri si Epigrame", in ideea ca se largeste categoria mesajelor care pot fi postate acolo.

O seara placuta.
Va multumim mult, in felul acesta ati usurat munca colegilor de acolo .:)
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
1. Si-asa in ultimul timp nu mai se produceau epigrame ci discutii in versuri, versurile fiind mai mult sau mai putin reusite.
2. Doritorii de epigrame vor deschide topicuri separate atunci cand au inspiratie.
D-le Valeriu, e binevenita precizarea dvs. :yes:

Si eu fac parte dintre cei care s-au luat la tranta cu epigramele, dar m-au rapus :D

Dumneavoastra ati spus

Doritorii de epigrame vor deschide topicuri separate atunci cand au inspiratie.

Eu imi permit sa completez:

Doritorii de discutii in versuri vor deschide topicuri si cand au, si cand nu au inspiratie. Ca si pana acum, in privinta asta nu s-a schimbat nimic :rolleyes:

Primul topic pe aceasta tema va va astepta maine dimineata si se va numi Parodii pe tema data. Asta inseamna ca in fiecare zi topicul va avea ca tema parodierea unei poezii propuse de primul utilizator care se trezeste (desigur, dintre cei care vor dori sa isi faca inviorarea chinuind ceilalti participanti la... hai sa-i zicem concurs).

Sper sa ne intalnim acolo :vishenka: