Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Stare D112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Stare D112

Buna ziua
Am o problema poate ma puteti ajuta. Am transmis D112 si am primit un index pe cre l-am notat. Azi am vrut sa verific starea lor.Daca intru pe stared112 ,trec indexul si cuiul societatii,imi arata recipisa pe care scrie nu exista erori de validare, dar sus scrie "at least one signature has problems", iar jos validity unknown si este un semn de intrebare.
Daca intru pe anaf-declaratii electronice-vizualizare stare declaratii,introduc indexul si cui societate si imi spune ca nu au declaratie depusa cu acel index.
Ce parere aveti ? Va multumesc
Declaratia 112 este in regula iar pe site la anaf verificati declaratiile 100,300...care se depun acolo.