avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 273 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Stare D112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Stare D112

Buna ziua
Am o problema poate ma puteti ajuta. Am transmis D112 si am primit un index pe cre l-am notat. Azi am vrut sa verific starea lor.Daca intru pe stared112 ,trec indexul si cuiul societatii,imi arata recipisa pe care scrie nu exista erori de validare, dar sus scrie "at least one signature has problems", iar jos validity unknown si este un semn de intrebare.
Daca intru pe anaf-declaratii electronice-vizualizare stare declaratii,introduc indexul si cui societate si imi spune ca nu au declaratie depusa cu acel index.
Ce parere aveti ? Va multumesc
Cel mai recent răspuns: office.carmen , utilizator 18:57, 17 August 2011
Declaratia 112 este in regula iar pe site la anaf verificati declaratiile 100,300...care se depun acolo.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dec.112 on-line. ndan57 ndan57 Buna ziua, dupa transmiterea on-line a dec.112 a. primit urmatorul mesaj din partea server-ului?Index: 3316235 Numar inregistrare: Starea: Fisierul depus ... (vezi toată discuția)
Verificicare pe net a dec112 kinga79 kinga79 am depus decl. la ghiseu, trebuie validat si pe net? (vezi toată discuția)
Eror d112 kinga79 kinga79 Am erori pe recipisa, corectez si trebuie sa depum declaratie rectificativa? (vezi toată discuția)