Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... TENSIUNE DE 380 V,APARATURA STRICATA. CE-I DE FACUT?
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

TENSIUNE DE 380 V,APARATURA STRICATA. CE-I DE FACUT?

Buna ziua!

In urma cu o luna,am avut timp de 4 ore tensiune de 380 V la prize. Evident,aparatura electrocasnica s-a defectat. Am facut o plangere in acest sens,care pana in prezent nu s-a solutionat. Intrebarea mea este: trebuie sa achit toate facturile de reparatie si apoi voi fi despagubita? Sa astept pana se vor ocupa dumnealor de aceasta problema? Facturile originale trebuie sa ramana la mine sau la dosar?
Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~