Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Somaj
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Somaj

Buna ziua.As vrea sa stiu :cu ce data trebuie sa ma angajez daca ultima viza am pus-o pe 11.10.2011 ca sa nu am intrerupere.Eu somaj mai iau si in luna noiembrie pe 12 zile din luna octombrie.Va multumesc
in mod logic si cronologic, ar trebui sa va angajati cu data de 12.10.2011