Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Control casierie!!!
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Control casierie!!!

Buna ziua,

Vreau sa fac un control inopinat casierului si nu stiu cum sa procedez legal. Are cineva idee cum se procedeaza, eventual niste pasi de urmat si vreo baza legala??????

Multumesc anticipat!!!!
incearca asta DECRET nr.209 din 5 iulie 1976 pentru aprobarea Regulamentulu