avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 788 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... stergere revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

stergere revisal

Mi-ar putea spune cineva cum sterg un angajat(introdus eronat)din REVISAL?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:25, 24 Octombrie 2011
Se poate doar CORECTA.
Daca doriti sa nu mai apara in Revisal, puteti sa stergeti toata baza de date a societatii respective si sa o recreati.
economista a scris:

Mi-ar putea spune cineva cum sterg un angajat(introdus eronat)din REVISAL?
ul


Nu se poate opera stergerea unui salariat ... se poate sterge angajatorul , dupa care se introduc din nou datele in REVISAL.

Daca am transmis Revisalul nou deja, acum ce sa fac? Cum sa mai sterg toate datele din Revisal si sa il transmit iarasi?
Nu se mai poate ...incercati sa vorbiti cu cei de la TeamNet ....numai ei pot sterge un anumit salariat .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Urgent gresit salariati revisal - alta firma cioc natalia cioc natalia Buna seara, va rog urgent un raspuns.... Am inregistrat in revisalul cel nou, salariati(contracte) pe firma X care nu trebuia, dar de fapt trebuia pe firma Y. ... (vezi toată discuția)
Greseala revisal tanasescu_gaby tanasescu_gaby Buna ziua, Am o societate cu 4 angajati. Am facut transferul in noul REVISAL la data cand a aparut acesta (2011). De atunci nu am mai facut nici o modificare, ... (vezi toată discuția)
Revisal -raportul pe salariat raduemy raduemy Buna ziua. As dori sa ma lamureasca si pe mine cineva daca se poate, deoarece oriunde sun, mi se raspunde ca nu stiu...Lucrez la o societate cu 300 angajati. ... (vezi toată discuția)