Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... stergere revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

stergere revisal

Mi-ar putea spune cineva cum sterg un angajat(introdus eronat)din REVISAL?
Se poate doar CORECTA.
Daca doriti sa nu mai apara in Revisal, puteti sa stergeti toata baza de date a societatii respective si sa o recreati.
economista a scris:

Mi-ar putea spune cineva cum sterg un angajat(introdus eronat)din REVISAL?
ul

Nu se poate opera stergerea unui salariat ... se poate sterge angajatorul , dupa care se introduc din nou datele in REVISAL.

Daca am transmis Revisalul nou deja, acum ce sa fac? Cum sa mai sterg toate datele din Revisal si sa il transmit iarasi?
Nu se mai poate ...incercati sa vorbiti cu cei de la TeamNet ....numai ei pot sterge un anumit salariat .