avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 481 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Proceduri operationale REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Proceduri operationale REVISAL

Va rog sa imi trimiteti daca aveti proceduri operationale pentru Revisal
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 20:07, 17 Noiembrie 2011
De ce anume ai exact nevoie? Poti consulta HG 500/2011 modificata prin HG 1105/2011 sau informatii utile pt. utilizarea Revisal ai direct in program la sectiunea "ajutor" (in partea stanga a ecranului ai un "?").
daianamitu a scris:

Va rog sa imi trimiteti daca aveti proceduri operationale pentru Revisal


Folositi manualul de utilizare a programului pe care-l gasiti prin apasarea semnului ? aflat in dreapta sus a ecranului dupa deschiderea programului REVISAL 5.0.6.
Ultima modificare: Joi, 17 Noiembrie 2011
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Revisal 500 MIRELAPITICAS MIRELAPITICAS Cum se copiaza datele din revisal 500 pe discheta sau pe CD , ptr a fii depuse la ITM ? (vezi toată discuția)
Revisal edinutza_87 edinutza_87 CARE SUNT PASII DE URMAT LA NOUL REVISAL EU NU POT ADAUGA NICI UN CONTRACT[q (vezi toată discuția)
Contract de munca lyly64 lyly64 Buna ziua, VA ROG MA AJUTATI CU PROCEDURA OPERAŢIONALĂ GENERALĂ COMPLETARE SI TRANSMITERE - ... REVISAL (vezi toată discuția)