Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Proceduri operationale REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Proceduri operationale REVISAL

Va rog sa imi trimiteti daca aveti proceduri operationale pentru Revisal
De ce anume ai exact nevoie? Poti consulta HG 500/2011 modificata prin HG 1105/2011 sau informatii utile pt. utilizarea Revisal ai direct in program la sectiunea "ajutor" (in partea stanga a ecranului ai un "?").
daianamitu a scris:

Va rog sa imi trimiteti daca aveti proceduri operationale pentru Revisal

Folositi manualul de utilizare a programului pe care-l gasiti prin apasarea semnului ? aflat in dreapta sus a ecranului dupa deschiderea programului REVISAL 5.0.6.
Cornel Vasile, Consilier juridic