Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... recomandare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

recomandare

vreau un model de recomandare privind relevanta tematicii intr-un domeniu.
Ce trebuie scris in acea recomandare?
multumesc..............
Explicati mai pe larg ceea ce doriti
sotul meu este in penitenciar si scrie o carte, iar pentru a-i aproba penitenciarul publicarea cartii, trebuie sa faca o cerere insotita de o recomandare din partea indrumatorului cu privire la relevanta titlului lucrarii stiintifice.
am dori un model de recomandare............ce trebuie sa cuprinda acea recomandare?