Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Act aditional la contractul d einchiriere
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Act aditional la contractul d einchiriere

Buna ziua,
Mi-a expirat contractul de inchiriere la punctul de lucru in luna decembrie. Acum daca fac un act aditional de prelungire a duratei contractului trebuie inregistrat la registru comertului din nou???
Multumesc !
Actul aditional se inregistreaza la ONRC si la Administratia Fainanciara.