Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa de evaluare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa de evaluare

As dori un model - fisa de evaluare pentru personalul contractual si functionari publici din primarii. De unde as putea descarca un model?
Birdean, utilizator
pentru functionarii publici :
[ link extern ]
pentru personal contractula gasiti aici
[ link extern ]

Aveti grija ca fiecare Minister ar trebui sa aibe un Regulamentul privind evaluarea performantelor profesionale individuale, promovarea si avansarea personalului contractual din aparatul propriu ....