Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... NEPRELUARE DATE DIN VECHIUL REVISAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

NEPRELUARE DATE DIN VECHIUL REVISAL

Buna ziua,
cum ar trebui procedat daca la preluarea datelor din vechiul revisal nu sa inregistrat un angajat care era inregistrat din data de 15.11.2007.
Probabil ca nu sa vazut nici cand s-au bagat salariile, cert este ca la data de 08.02.2012 acest angajat nu se vede in raportul din registru.
Cum credeti ca trebuie procedat in acest caz?
Va multumesc.
Il introduceti manual si apoi transmiteti registru ....