Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA DE EVALUARE
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA DE EVALUARE

Buna ziua, am rugamintea cine poate sa ma ajute cu cateva fise de evaluare ca modele orientative pentru: Inginer constructii, Instalatori, Contabil si functionar administrativ.
Cine doreste sa-mi trimita o poate face pe adresa de e-mail: alex_niko08@yahoo.com
Va multumesc.
Modele de fise de evaluare gasiti atasate in Sectiunea Documente Utile ....
www.avocatnet.ro/content/con...