avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 523 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... caut avocat din constanta care sa stie sa negocieze cu ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

caut avocat din constanta care sa stie sa negocieze cu asugurarile

caut un avocat care sa vrea un anumit procent din suma care o iau eu.Sunt chemat marti la asigurari pentru discutii privind daunele morale si materiale ca parte vatamata accident auto
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 00:06, 16 Februarie 2012
Avand in vedere ca prezentul forum prin Regulament nu permite reclama,pentru solutionarea problemei cu care va confruntati aveti varianta analizarii tabloului avocatilor din baroul de resedinta
Privitor la "procentul din suma " acestea sunt aspecte incerte in raport de responsabilitatea si prestatia care trebuiesc cu profesionalism si concret asumate si desfasurate intr-o eventuala implicare in cauza in care sunteti parte vatamata

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

"ciudatzenii" in procesul cu firma de asigurari mirel-d mirel-d in data de 11 noiembrie 2010 are loc un accident auto urmarile fiind pagube aduse masinii in cuantum de aproximativ 20.000 lei si vatamarea corporala a sotiei ... (vezi toată discuția)
Daune morale ºi materiale litigiu Alexandru_Irimia1985 Alexandru_Irimia1985 mama a fost victima intr-un accident rutier pe trecerea de pietoni pe verde, a stat 3 luni in spitalul floreasca unde a fost operata (3 operatii)la ambele ... (vezi toată discuția)
Rca ma despagubeste cu daune morale ca victima a accidentului? VilceanuOvidiu VilceanuOvidiu Buna ziua, Recent am fost implicat intr-un accident de circulatie; am imprumutat masina unui amic iar acesta a pierdut controlul intrand intr-un copac si ... (vezi toată discuția)