Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... caut avocat din constanta care sa stie sa negocieze cu ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

caut avocat din constanta care sa stie sa negocieze cu asugurarile

caut un avocat care sa vrea un anumit procent din suma care o iau eu.Sunt chemat marti la asigurari pentru discutii privind daunele morale si materiale ca parte vatamata accident auto
Avand in vedere ca prezentul forum prin Regulament nu permite reclama,pentru solutionarea problemei cu care va confruntati aveti varianta analizarii tabloului avocatilor din baroul de resedinta
Privitor la "procentul din suma " acestea sunt aspecte incerte in raport de responsabilitatea si prestatia care trebuiesc cu profesionalism si concret asumate si desfasurate intr-o eventuala implicare in cauza in care sunteti parte vatamata