Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant ONG
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant ONG

care este termenul de derunere al unui bilant pentru ONG 2011?29.02.2012???
cf legii contabilitatii,120 zile de la incheierea ex financiar.
bilantul se poate depune pana in aprilie, dar pana in 25.02 trebuie depusa declaratia 101 la finante.
Daca 29 aprilie este termen la bilant pt ONG, dar pica in weekend, se prelungeste pana luni 30. aprilie 2012?
Va multumesc
2 mai 2012

[ link extern ]