Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... conflict de ineterse
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

conflict de ineterse

Sunt membru fondator al unui ONG. M-am retras legal din organizatie in urma cu 2 ani. ONG-ul are un proiect finantat din fonduri europene. se considera conflict de interese in caul in care sunt furnizor de servicii pentru acest ONG in situatia de fata? pana unde coboara limita acestor confilcte de interese?
Nu exista conflict de interese
Gasiti detalii in: OUG Nr. 66 din 29 iunie 2011, sectiunea 2 Reguli în materia conflictului de interese
[ link extern ] /