Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general SCHIMBARE SEDIU SOCIAL
Discuție deschisă în Contabilitate în general

SCHIMBARE SEDIU SOCIAL

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti ce declaratie/formular trebuie sa depuna la Administratia Financiara o societate ca sa anunte ca si-a schimbat sediul social (care este si fiscal) in alt sector.

Multumesc
Se depune D050 insotit de documente care sa faca dovada detinerii sau ocuparii legale a spatiului.