Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Suspendare raport de serviciu
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Suspendare raport de serviciu

La suspendarea raportului de serviciu a unui functionar public acestuia i se lichideaza concediul de odihna?
nu, dar la cerere se acorda proportional cu timpul lucrat intr-un an calendaristic