Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Acte obligatorii de schimbat odata cu schimbarea ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Acte obligatorii de schimbat odata cu schimbarea domiciliului, respectiv a C.I.

Buna ziua! Urmeaza sa imi schimb domiciliul din jud. Dambovita in jud. Brasov, si evident Cartea de Identitate. Este obligatoriu sa schimb apoi permisul de conducere, talonul masinii, numerele de inmatriculare?

Va multumesc!
Da, va trebui sa schimbati toate actele indicate de dvs.
MULTUMESC!