Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Cazierul auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Cazierul auto

Daca am avut permisul anulat si ulterior l-am redobandit prin examen si acum cer eliberarea unui cazier auto, acesta cum va iesi?
Unde trebuie sa ma adresez pt. eliberarea acestuia?
Mentionez ca am cazierul judiciar curat.
va adresati biroului PR care va are in evidenta ca si conducator auto.