Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... codul rutier permis anulat testul pshiologic trebuie ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

codul rutier permis anulat testul pshiologic trebuie la dosar pentru a da examen de redobandire va multumesc!

CE ACTE TREBUIESC LA INTOCMIREA DOSARULUI PENTRU REDOBANDIRE INCLUSIV TESTUL PSHIOLOGIC? VA MULTUMESC
toate informatiile le gasiti aici

www.avocatnet.ro/content/art...